Ubytování

Hlavní budova

V hlavní budově se nachází ubytování v celkové kapacitě47 lůžek 7 čtyřlůžek s palandami 2 čtyřlůžkové pokoje - 2 postle 2 palandy 1 čtyřlůžkový se dvěma manželskými postelemi. Sociální zařízení jsou přes chodbu. K dispozici je 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro muže a 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro ženy. Dále je v objektu jídelna pro 30 osob s možností stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně je připravována na místě, obědy a večeře jsou dováženy.Objekt je propojen se stylovým barem a zahrádkou, na kterou navazuje venkovní bazén a prostor s otevřeným ohništěm a posezením.

Ceník ubytování naleznete zde.

Apartmá

V patře hlavní budovy se nachází ubytovací apartmán s kapacitou 2 lůžka + možností 2 přistýlek. Apartmán s vlastním vchodem je vybaven koupelnou a malým kuchyňským koutem (malá lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba), výhledem na bazén a balkónem s posezením.

Ceník apartmá naleznete zde.Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny je 5 čtyřlůžkových pokojů a jeden pro 7 osob. Sociální zařízení se nachází v cca 50 m vzdáleném víceúčelovém sále. Zde jsou k dispozici 3 sprchy a 6x WC pro ženy a 3 sprchy a 4x WC pro muže. V ubytovně se také nachází společenská místnost pro 20 osob. U objektu je k dispozici parkoviště pro 6 osobních vozů. Provoz je sezónní od června do října. Součástí budovy je kryté posezení s venkovním krbem, jehož využití je možné za poplatek. Ubytování je možné v čase od 14 hodin a ukončení nejpozději do 10 hodin v den odjezdu. Jiný čas je možný po osobní domluvě s personálem. Ubytování domácích zvířat je možný za poplatek.

Ceník ubytování naleznete zde.

Bungalovy

Tyto moderní nově postavené bungalovy se nachází na samostatném pozemku, který je zcela oddělený od zbytku areálu. Ubytovaným osobám tak nabízí ničím nerušené soukromí obklopené přírodou a zelení. Bungalovy se skládají ze dvou klimatizovaných apartmánů se samostatnými vchody. Ke každému z nich náleží i terasa s příjemným posezením a prostorné parkoviště. Součástí každého apartmánu je oddělená ložnice s manželskou postelí a velkým úložným prostorem, samostatná koupelna se sprchovým koutem a oddělený obývací pokoj s plnohodnotnou kuchyní.

Více informací naleznete zde.