Ubytování

Hlavní budova

V hlavní budově se nachází ubytování v počtu 8 čtyřlůžkových pokojů a 3 třílůžkové pokoje. Sociální zařízení jsou přes chodbu. K dispozici je 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro muže a 4x sprcha, 4x umyvadlo a 4x WC pro ženy. Dále je v objektu jídelna pro 30 osob s možností stravování formou snídaně, polopenze nebo plné penze. Snídaně je připravována na místě, obědy a večeře jsou dováženy.Objekt je propojen se stylovým barem a zahrádkou, na kterou navazuje venkovní bazén a prostor s otevřeným ohništěm a posezením.

Ceník ubytování naleznete zde.

Apartmá

V patře hlavní budovy se nachází ubytovací apartmán s kapacitou 2 lůžka + možností 2 přistýlek. Apartmán s vlastním vchodem je vybaven koupelnou a malým kuchyňským koutem (malá lednička, varná konvice a mikrovlnná trouba).

Ceník apartmá naleznete zde.Turistická ubytovna

Kapacita ubytovny je 5 třílůžkových pokojů. Sociální zařízení se nachází v cca 50 m vzdáleném víceúčelovém sále. Zde jsou k dispozici 3 sprchy a 6x WC pro ženy a 3 sprchy a 4x WC pro muže. V ubytovně se také nachází společenská místnost pro 20 osob. U objektu je k dispozici parkoviště pro 6 osobních vozů. Provoz je sezónní od června do října. Součástí budovy je kryté posezení s venkovním krbem, jehož využití je možné za úplatu. Ubytování je možné v čase od 14 hodin a ukončení nejpozději do 10 hodin v den odjezdu. Jiný čas je možný po osobní domluvě s personálem. Ubytování domácích zvířat je možný za úplatu.

Ceník ubytování naleznete zde.